Vánoční turnaj ve florbalu

23 Prosinec 2023

Letos opět, po roční přestávce způsobené chřipkou, proběhl populární vánoční turnaj žáků ve florbalu. Do tohoto turnaje se přihlásilo 8 týmů z druhého stupně -5 týmů chlapeckých, 2 týmy dívčí a jeden dokonce smíšený. Tentokrát se hrálo ve dvou kategoriích- mladší žáci/ 6. a 7. třída/ a starší žáci/ 8. a 9. třída/. Turnaj mladších žáků, po dramatických utkáních plných zvratů, vyhrál tým ve složení M. Štěpánek, M. Kysilka, J. Krejčí, D. Peša, T. Procházka. Turnaj starších žáků skončil vítězstvím týmu 9. ročníku ve složení M. Bartoš, J. Sláma, D. Sýs, D. Mistr, R. Uhlíř. Jako vyvrcholení celého sportovního dopoledne bylo sehráno exhibiční utkání mezi vítězem turnaje a týmem učitelů. Nikdo nikomu nic nedaroval, přesto utkání skončilo, jak se patří, remízou 0 : 0. Naše poděkování patří všem účastníkům, rozhodčím i divákům za krásné sportovní dopoledne. A k vánočnímu turnaji patří i přání prožití krásných svátků a vše nejlepší v novém roce.