Soutěž se StarDance Tančí celá škola II.

18 Prosinec 2023

Jako největší fanynky letošní soutěže StarDance se ukázala děvčata ze 6. ročníku. Pod vedením zkušených tanečnic Barunky Kreplové a Lucky Šauerové totiž devět tanečnic nacvičilo sestavu do soutěže, kterou tento oblíbený pořad vyhlásil pro školy. Úkolem soutěže bylo vymyslet a natrénovat sestavu na předem určenou skladbu, a to s alespoň dvěma tanečními prvky vymyšlenými letošními účastníky StarDance. Dívky se toho nezalekly a jejich tanec byl plný prvků od těchto známých tanečníků. Po několikerém natočení jsme video dokončily a v úterý 12.12. odeslaly výsledek do redakce České televize. Už je jen na porotcích, jak jejich výkon ohodnotí. Nám se nejvíce líbil jejich elán a nadšení, se kterým do soutěže šly a vše s úsměvem odtančily. Jejich výsledek můžete zhlédnout po otevření odkazu: ZŠ Olešnice Stardance.mp4. Výherci a jejich soutěžní příspěvky budou vyhlášeni a zveřejněni na webové stránce pořadatele: edu.ceskatelevize.cz v týdnu od pondělí 18. prosince 2023 do pátku 22. prosince 2023 nejpozději do 12:00 hod.

Držte nám palce!

Iva Slavíčková, Jitka Krejčí a Devět statečných