Škola informuje nejen rodiče, ale i širokou veřejnost, nově i na sociálních sítích

21 Březen 2024

Základní škola a mateřská škola města Olešnice je příspěvkovou organizací města ve které pracuje 53 zaměstnanců. Školu navštěvuje 257 žáků ZŠ a 79 dětí v MŠ. Činnost školy je bohatá a vedle plnění vzdělávacích programů je řada aktivit, které si zaslouží pozornost nejen rodičovské, ale i široké veřejnosti. Z tohoto důvodu přispívají nejen učitelé, ale i žáci, do "aktualit"  webových stránek školy www.zsamsolesnice.cz, ale díky Olešnickému zpravodaji i na jeho stránkách. Protože školu navštěvují žáci z 8 obcí, je vhodné řadu článků a informací vedle webových stránek  šířit digitálními technologiemi také prostřednictvím sociálních sítí. Proto od března najdete naši školu i na Facebooku a Instagramu. Se závěrečnou poznámkou - ve škole se stále něco děje.

PaedDr. Zdeněk Peša, ředitel školy