Plavecký výcvik 2023

27 Listopad 2023

Dne 22.listopadu 2023 završil 3. a 4. ročník naší školy plavecký výcvik. V bazéně v Poličce děti absolvovaly deset lekcí pod odborným vedením zkušených plavčic.

Na začátku kurzu byly děti rozděleny do skupin podle jejich dosavadní úrovně plavání. Začátečníci se učili nebát se vody a plavat, pokročilejší pilovali plavecké styly. Děti si též otestovaly svou odvahu skoky do vody z můstku, zařádily si na tobogánu a zrelaxovaly se ve vířivce.

V závěrečných hodinách žáci plavali na vytrvalost a jejich výkony byly zaznamenány na ,,mokrém vysvědčení, které si poslední hodinu odnesli.

Paní plavčice byly s chováním našich žáků spokojeny, což je určitě potěšující slyšet.

V příštím školním roce budou letošní třeťáci v plavecké výuce pokračovat a všichni se již jistě těší, že své plavecké dovednosti zdokonalí ve volném čase s rodiči

.

Zora Habancová, tř.uč. 3.třídy