Návštěva žáků ze ZŠ Rovečné

25 Únor 2024
  Ve čtvrtek 22. února navštívila základní školu skupina žáků 4. a 5. ročníku z ZŠ Rovečné s pedagogickým doprovodem. Exkurze v naší škole směřovala k představení výuky na 2. stupni školy, představení odborných učeben a setkání se staršími žáky z Rovečného a okolí, kteří již naši školu navštěvují.

Po prohlídce školy s provázejícím panem ředitelem Pešou měli žáci z Rovečného možnost vyzkoušet si výuku anglického jazyka v jazykové učebně s paní učitelkou Kánskou a seznámit se s výukou informatiky v učebně ICT. Zde se jim věnoval pan učitel Halámek. Pokus v odborné učebně chemie a prohlídku odborné učebny přírodopisu představila paní učitelka Sýkorová. Na závěr věnovala návštěvě hodinu hudební výchovy paní učitelka Slavíčková. Školní kuchyni představily kuchařky jídlem z jídelníčku toho dne.

Toto představení naší školy může být pro některé z žáků z Rovečného a jejich rodiče inspirací pro volbu školy, kde budou plnit povinnou školní docházku na druhém stupni ZŠ.