Návštěva divadla Radost

22 Únor 2024

Jak jinak zakončit náročné první pololetí než nějakou odměnou pro žáky. Kombinací shody náhod se mi podařilo zajistit vstupenky do divadla právě na den, který následoval po rozdání vysvědčení a předcházel pololetním prázdninám.

A tak jsme dne 1. února společně s žáky 4. a 5. ročníku navštívili brněnské divadlo Radost a zhlédli divadelní představení s názvem „Ronja, dcera loupežníka“, jehož autorkou je známá švédská spisovatelka knih pro děti Astrid Lindgrenová. Tuto legendární severskou pohádku vyprávějící o kamarádství, skřítcích a bludičkách jsme sledovali dokonce z VIP prvních řad u podia. Většinu z nás napínavý příběh o toleranci a jinakosti uchvátil natolik, že dvouhodinové představení uteklo během pár minut.

Děkujeme všem hercům za příjemně strávené dopoledne v divadle a už teď se moc těšíme na příště.

Mgr. Soňa Halámková