Adventní výzdoba školy

1 Prosinec 2021

Pokud jste během adventní doby procházeli kolem základní školy, mohli jste si všimnout jejího neobvyklého vzhledu. Školní okna zdobilo množství papírových vloček – hvězd. Nápad vznikl jako náhrada tradičních vánočních besídek, jejichž pořádání bylo přerušeno kvůli protiepidemickým opatřením. Na nich jsme vždy mohli ukázat něco víc, než jen známky. Protože víme, že máme šikovné děti, které umí nejen zpívat, tančit a hrát, rozhodli jsme se Vám touto cestou ukázat i šikovnost jejich rukou.

V předadventním týdnu tak žáci druhého stupně slepovali, vystřihovali a vyvazovali hvězdy jednu hezčí, než druhou. K těmto hvězdám přibyly ještě dekorace ve vnitřních prostorách školy v podobě svícnů a sněhuláků. Někteří sněhoví fešáci Vás vítali u hlavního vchodu školy.

Věříme, že se i Vám výzdoba líbila a navodila příjemnou atmosféru adventní doby.

Milena Kselíková a Iva Slavíčková