Podzimní čarování na zahradě MŠ

31 Říjen 2023

Děti v mateřské škole, dne 4. 10. 2023, přivítaly podzimní dny na školní zahradě akcí ,,Podzimní čarování“.

Plnily sportovní a vědomostní úkoly a procvičily si i svou zručnost při výrobě papírových dráčků. Při všech činnostech děti měly nablízku své rodiče, kteří jim v případě potřeby rádi pomohli k úspěchu. S organizací programu pomohla i skupina žáků ZŠ z 8. a 9. třídy. Bylo zajištěno i občerstvení, opékání párků, diplomy a odměny.

Akce všem přinesla mnoho radosti a podzimní radovánky budou pokračovat tvořením z přírodnin, které obohatí výzdobu prostor mateřské školy.

Kolektiv učitelek MŠ Olešnice.