Provoz základní školy od 4.1.2021

31 Prosinec 2020

Od pondělí 4.1.2021 bude probíhat prezenční výuka žáků 1. a 2. ročníku podle běžného rozvrhu (kromě TV a HV).

Pro žáky 1. a 2. ročníku, kteří jsou přihlášeni do školní družiny, bude zajištěn ranní i odpolední provoz.

Zajištěno bude rovněž školní stravování (objednávání obědů přes portál Scolarestu).

Žáci 3. – 9. ročníku se budou účastnit povinného distančního vzdělávání, a to jak formou on-line výuky (rozvrh na školním webu), tak formou vypracovávání zadaných úkolů domácí přípravy (průběžně na školním webu a na hlavním vchodu školy).

Ve vestibulu šaten bude opět zřízeno kontaktní místo domácí přípravy pro žáky 3. – 9. ročníku, kam budou žáci (případně rodiče) odevzdávat podle pokynů vyučujících vypracované úkoly a kde si je budou moci opravené opět vyzvedávat. Toto kontaktní místo bude přístupné ve všední dny od 800 do 1000 a od 1400 do 1600 hod. hlavním vchodem (dveře blíže ke koupališti) a přítomen bude vždy 1 zaměstnanec školy. Vstup bude možný při zachování 2 m rozestupů, zakrytí dýchacích cest a po použití dezinfekce rukou.

Všichni žáci a zaměstnanci mají povinnost po celou dobu pobytu ve škole mít nasazenou roušku či respirátor (kromě konzumace svačiny a oběda).