PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ

PŘIHLÁŠKA KE STRAVOVÁNÍ

V Olešnici 29. 5. 2023

Vážení rodiče,

od září 2023 se stává rozhodnutím zřizovatele (rady města) Základní škola a mateřská škola města Olešnice poskytovatelem školního stravování dětí v mateřské škole a žáků v základní škole v rámci provozu vlastní školní jídelny.

Aby se mohly Vaše děti stravovat v rámci školního stravování ve školní jídelně, je třeba vyplnit přihlášku. Na základě této přihlášky bude o počtu přihlášených podána informace MŠMT ČR a podle počtu přihlášených se bude odvíjet i počet zaměstnanců a tím možnosti kuchyně.

Proto prosím zvažte vyplnění přihlášky. Je zájmem všech potenciálních strávníků, aby se přihlášek sešel co největší počet. Přihláška sama nezavazuje strávníka k odběru stravy. Dá Vašemu dítěti možnost se ve školní jídelně stravovat. Dále bude fungovat objednávkový systém a strávník odebere jen to jídlo, které si objedná. (Čipy od společnosti Primirest budou funkční i v novém objednávkovém systému).

Novinkou v základní škole bude pro přihlášené žáky možnost objednat si a čipem odebrat vedle obědu také v kuchyni připravenou svačinu, kterou si budou moci sníst ve školní jídelně o „svačinové“ přestávce.

S novým objednávkovým systémem budete seznámeni v měsíci srpnu, před zahájením provozu jídelny ZŠ a MŠ prostřednictvím webových stránek školy. www.zsamsolesnice.cz

Přihlášky odevzdejte nejlépe prostřednictvím třídních učitelů Vašich dětí, (kteří přihlášky rozdají žákům a podepsané vyberou), nebo přihlášku stáhněte z webových stránek školy a podepsanou odevzdejte v kanceláři školy, nebo zašlete poštou na adresu uvedenou v přihlášce.

Termín odevzdání přihlášek je do 22. června 2023.

Děkuji za pomoc a součinnost k zajištění stravování Vašich dětí, našich žáků, v novém školním roce 2023/24. Vyplněné a odevzdané přihlášky ke stravování jsou pro zahájení nového stravování nezbytnou podmínkou.

PaedDr. Zdeněk Peša v.r., ředitel školy