Odevzdání písemných úkolů z domácí přípravy za období 18. května – 31. května 2020

31 Květen 2020

Úkoly budou odevzdávány prostřednictvím poštovní schránky ve dveřích hlavního vchodu školy. Budou na volných listech, případně v sešitech či v pracovních sešitech. Které sešity se mají odevzdat, upřesní vyučující společně se zadáním domácí přípravy na další období na školním webu.

Odevzdávané písemné úkoly budou vloženy v papírové obálce, na které bude jméno žáka a třída. Termín pro odevzdání za tyto 2 týdny je od 1. června do 7.června 2020.

Případné neodevzdání zadaných úkolů může mít vliv na hodnocení prospěchu za 2. pololetí.

Nebude-li mít někdo z žáků volné listy či cvičné sešity pro vypracování dalších úkolů, může si vyzvednout v kanceláři ZŠ.