Obnovení prezenční výuky žáků 3. - 9. ročníků ZŠ

23 Listopad 2020

Od pondělí 30.11.2020 bude obnovena prezenční výuka žáků 3. – 5. ročníku.

Od stejného dne bude rovněž obnovena prezenční výuka žáků 9. ročníku.

Pro žáky 6. – 8. ročníku bude od tohoto dne zahájena tzv. rotační prezenční výuka (pravidelné střídání celých tříd po týdnech), a to v tomto rozdělení:

• v týdnu od 30.11. do 4.12. dochází do školy na prezenční výuku třídy 6.A, 6.B a 7. třída, žáci 8.A a 8.B se v tomto období vzdělávají distančně.

• v týdnu od 7.12. do 11.12. dochází do školy na prezenční výuku třídy 8.A a 8.B, žáci 6.A, 6.B a 7. třídy se v tomto období vzdělávají distančně.

Pro žáky, kteří budou mít objednán oběd, bude zajištěno školní stravování.

Provoz školní družiny a školního klubu bude zajištěn pro přihlášené žáky z 1. stupně.

Výuka bude organizována tak, aby pokud možno nedocházelo k potkávání mezi žáky jednotlivých tříd. Pro všechny žáky a zaměstnance platí po celou dobu pobytu ve škole povinnost mít nasazenou roušku či respirátor (kromě konzumace svačiny a oběda).

Vladimír Hél