Filmové projekce pro žáky základní školy

30 Leden 2023

Dne 1. února 2023 se uskuteční v olešnickém digitálním kině filmové projekce filmu pro 1. i 2. stupeň základní školy. Pro žáky 1. stupně se jedná o pohádku "Zakletá jeskyně" a pro žáky 2. stupně pak o dobrodružný film "Ztracené město". Jedná se o odložené filmové představení, které mělo být před vánočními svátky, z důvodu chřipkových prázdnin zrušené. Obě filmová představení jsou pro žáky tečkou za 1. pololetím a možností zrelaxovat náročnější klasifikační období návštěvou kulturního zařízení.

Program:

1. stupeň „Zakletá jeskyně“ 102 minut, odchod od školy 8,00, promítání od 8,15 hod. (Žáky doprovodí do a z kina a dohled zajistí TU+ asistentky pedagoga),

2. stupeň „Ztracené město“ 112 minut, odchod od školy 10,00, promítání od 10,15 hod. (Žáky doprovodí do a z kina a dohled zajistí TU a vyučující 3.,4.,5. hod)