Děti online – seminář pro rodiče

21 Listopad 2022

Dovolujeme si pozvat na seminář Děti online, který povedou lektoři z organizace Replug me a na naší škole se uskuteční ve středu 30. 11. od 16 hodin v 6. třídě.

Chcete-li se např. dozvědět, proč vaše děti tráví na počítači či mobilním telefonu tolik času, co je na tom stále baví a zda je či není pobyt na internetu pro ně škodlivý a získat odpovědi na další vaše otázky, které se týkají světa digitálních technologií, pak si udělejte čas a neváhejte se zúčastnit. Další bližší informace najdete v přiloženém letáku.

Dovoluji si vás také požádat o potvrzení vaší účasti či neúčasti, abychom věděli, s jakým počtem účastníků můžeme počítat kvůli zvolení vhodných prostor a také pro připravení dostatečného počtu materiálu pro vás účastníky.

Svůj zájem prosím potvrďte do 24. 11. na https://1url.cz/SrVoD

Pokud víte, že by dané téma oslovilo i někoho dalšího z vašeho okolí, pak ho můžete pozvat také.

Děkuji a spolu s organizátory se těšíme na vaši účast.

Mgr. Lenka Němečková