DEN DĚTÍ 2022

17 Červen 2022

Oslava Dne dětí ve sportovním areálu

V pátek 3. června pořádala základní škola oslavu Dne dětí pro celý první stupeň. Pro děti byl připraven nabitý program plný her, sportovních a společenských aktivit a také se spoustou legrace. Mezi nejoblíbenější soutěže patřilo skákání v pytli a přetahování lanem. Děti před zahájením dostaly balíčky s občerstvením a hlavně kartičky, na které během dětského dne dostávaly bodové hodnocení za jednotlivá stanoviště.
V průběhu následujícího týdne proběhlo vyhlášení 3 nejlepších žáků z každé třídy.
Speciální poděkování patří žákům 9. tříd, kteří výborně pomáhali s přípravami a hladkým chodem celého dne.
Všichni účastníci si tento den plný slunce a dobré nálady viditelně užili. A již dnes se těšíme na příští rok.

Dominika Veselá, vychovatelka ŠK