TÝDEN PRO DĚTI

30 Květen 2024

V mateřské škole Olešnice to teď žije!

V poslední době jsme měli pestrý program. Naši školku navštívilo DUO s tančícími pejsky a hady. Děti měly možnost si zvířata prohlédnout, a dokonce si je i pohladit. Některé paní učitelky měly tolik odvahy, že se nebály si vzít hada na svá ramena. Děti zažily zajímavé vystoupení a také se dozvěděly spoustu zajímavostí o životě plazů.

Do školky za námi přijel také KOUZELNÍK, který předvedl zajímavá kouzla a balónkovou show. Děti byly součástí kouzelnických triků a měly možnost zažít taková kouzla, která nikdo nečekal – nechyběl ani trik s králíkem a holubicí.

učitelky Jana Báčová, Markéta Dvořáková, včeličky