Omezení provozu MŠ

13 Březen 2020

Rada města Olešnice dne 13.3. jako zřizovatel příspěvkové organizace Základní škola a mateřská škola města Olešnice v souladu s mimořádnými opatřeními s vyhlášeným nouzovým stavem ze dne 12.3.2020 rozhodla s ohledem na zájem zaměstnaných rodičů nejmenších dětí o zajištění provozu v mateřské škole, a to v režimu již dříve schváleného prázdninového provozu.

Znamená to, že při počtu alespoň 10 dětí bude v provozu 1 třída s dopoledním provozem, svačinou a obědem, v případě počtu nad 15 dětí bude v provozu 1 třída v celodenním režimem včetně odpolední svačinky.

S ohledem na zdraví dětí budou do mateřské školy od rodičů převzaty pouze děti bez teploty a příznaků onemocnění jako jsou rýma nebo kašel. Podmínkou docházky je také omezení stanovené radou, a to, že jsou aktuálně zaměstnáni oba rodiče dítěte.