Sport

28 Duben 2024

V měsíci dubnu začaly již tradiční venkovní soutěže. A to především v atletice. 23. a 24. 4. Pohár rozhlasu v Blansku a 17.4. turnaj v malé kopané v Kunštátě. Dubnové počasí bylo opravdu aprílové. Byla to tedy nejen zkouška výkonnosti, ale i otužilosti. I tak naši žáci dosáhli krásných výkonů a to především: Krejčí Štěpán - 4. místo skok daleký, 6. místo vytrvalostní běh, Toman Tomáš 6. místo běh 60m, 9. místo skok vysoký, Štěpán Samuel 8. místo skok vysoký, 11. místo běh 60m. Štafetový závod 4x60m 6. místo ve složení Krejčí Š., Štěpán S., Bartoš M., Toman T.

Tohoto atletického klání se účastnily všechny školy okresu Blansko, kdy každá disciplína byla minimálně obsazena 45 závodníky.

Tímto děkujeme a gratulujeme i žákům, kteří se umístili v druhé polovině výsledkové listiny.